KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14931007
nr 1493 1007
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Café. Signerad. Olja på duk, 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 26 september 2022
kl 20:38:57
- Klassiska
26 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska